Bilgisayarda okey oyna

BİLGİSAYARDA OKEY OYNA

Bilgisayarda okey oynamanın keyfini sitesiyle yaşayabilirsiniz. Bilgisayar oyunlarının en keyiflisi hiç şüphesiz ki okey oyunudur. Okey oyunu canlı oynandığı için her şey o an belirlenmektedir. Diğer oyuncuların makine değil canlı kişiler olduğunu bilmek oyunun heyecan ve neşesini arttırmaktadır. Bu yüzden bağımlılık yaratan oyunların başında okey gelir. Okey her yaş grubu, kadın, erkek, tüm şehir ve ülkelerden katılımla 24 saat boyunca oynanmaktadır.

Okeyle Birlikte Birçok Hizmet

okeyat.com sitesine girerek radyo dinleyebilir, istek şarkıda bulunabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, sohbet edebilir ve okey oynayabilirsiniz. Sitenin sunduğu tüm hizmetler ücretsizdir. Okeyat.com sitesini sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Orada arkadaşlarınızla bir araya gelerek ve kendinize ait masa açarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Her yeni üyeye 1000 puan hediye edilmektedir. Oyuncuların sahip oldukları puanlar onların profesyonellik derecesini göstermektedir. Sitedeki en yüksek puanlar En İyi Oyuncular kategorisinde yer almaktadır. Okeydeki iddianızı bu alanda sergileyebilirsiniz. Dilerseniz turnuva ve yarışmalara katılarak ek ödüller elde etmek de mümkündür. Şampiyonluk turnuvaları okeyat.com sitesinde haftalık olarak yapılmaktadır. Tekli ve eşli olmak üzere her gün 2 çeşit turnuva günlük olarak düzenlenmektedir. Bu turnuvalar akşam 21.00 ile 23.00 arasında olmaktadır.

Yeni Başlayanlar İçin Öğreti

Okey oyununun kuralları oldukça kolaydır. Oyunu bilmeyenler için sitemizde oyunun kurallarıyla ilgili açıklama yer almaktadır. Dilerseniz oyuncu olmadan, başka masalara misafir olarak oyunları canlı izleyebilir, fikir edinebilirsiniz. Bu nedenle üye olmadan deneme amaçlı misafir girişi ile siteye giriş de mümkündür. Sitede olan her aktiviteyi bu şekilde takip edebilirsiniz. Fakat oyuncu olmak ve sohbet etmek gibi faaliyetlere katılmak istiyorsanız üye olmanız gerekir. Üye olmak ise son derece kolay ve kısa bir işlemdir.

Oyunda her masanın kuralını masayı açan kişi belirlemektedir. Bu kurallar göstergeli/ göstergesiz, renkli/ renksiz, eşli/ eşsiz, sohbet açık/ kapalı, izleyiciye açık/ kapalı gibi seçimleri belirleyerek düzenlenmektedir. Oyuncu masaya girmeden masanın kurallarını görebilir ve masaya girip bir yere oturduğunda bu kuralları kabul etmiş olur. Oyun sırasında oyunu terk etmek yasaktır. Terk eden oyuncular eksi puan alarak cezalandırılır.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir