Bubble Woods

Bubble Woods – Yüksek Puanlı Bubble Shooter Deneyimi

Çok sevimli görünse de, Bubble Woods heyecan verici bir yüksek skor oyun deneyimidir. 60 saniyelik turlarda tek amacınız mümkün olan en yüksek puana ulaşmaktır. En büyük kümeleri vurun, süper etkili güçlendiriciler kullanın, stratejik oynayın ve hızlı olun. Bu senin ortalama balon patlatma oyunun değil, bu Bubble Woods!

Bir rol yapma oyununda olduğu gibi, ne kadar çok oynarsanız deneyim seviyenizde yükselirsiniz. Seviye merdivenini tırmanırken birkaç güçlendirmenin kilidini açacaksınız.

Ateş Balonu
Doğru renklerle arka arkaya 10 topu eşleştirin ve meşhur ateş topunu alacaksınız. İstediğin yere vur ve yoluna çıkan her şeyi yok et. Bize sorarsanız çok tatmin edici.

Renkli Balon
Balon patlatma oyununda bir başka çok yardımcı güçlendirme. Topu sahadaki herhangi bir pozisyona fırlattığınızda büyük bir baloncuk kümesini aynı renge dönüştürecektir.

Bomba Balonu
Güzel yıkım! Bomba balonunu vurun ve muazzam bir baloncuk kümesinin hiçliğe dönüşmesini izleyin.

Süre bonusu
Kum saatine bastığınızda size 3 saniye ek süre verir. Ve bazen yüksek bir skoru geçmek için ihtiyacınız olan tek şey 3 saniyedir.

Oynadığınız her oyunda, bu güçlendirmeler için harcayabileceğiniz puanlar kazanacaksınız (becerinize bağlı olan yangın balonu hariç). Bu yüzden akıllıca yatırım yapın ve her güçlendirmeyi hesaba katın.

Bir manyak gibi baloncukları patlatın ve nihai balon patlatma oyunu olun.

Özellikleri;
Sadece birkaç kelimeyle, bu HTML5 oyununu özel yapan şey budur ve bu yüzden onu şiddetle tavsiye ediyoruz. Elbette etkileyici temel performans göstergelerinin yanı sıra.

Yüksek puanlı balon patlatma
Güçlendirme balonları
Seviye ilerlemesi
Harika görseller ve sesler
Çocuklar ve Yetişkinler İçin

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir