Endless Truck

Endless Truck – HTML5 Monster Truck Yarışı Oyunu
Bu bir park oyunu değil! Bu bir yarış oyunu (ve kısmen uçan bir canavar kamyon simülatörü)! Bu yetenek yarışçısı ile emniyet kemerinizi bağlayın ve Monster Truck’ınızla olabildiğince uzağa yarışın, para toplayın, en büyük zıplamaları gerçekleştirin, çılgınca çevirmeler yapın, devasa bombalardan kaçının ve yakıtınızın bitmediğinden emin olun. Bunu yaparsanız, garaja geri dönün ve toplanan parayı kamyonunuzu yeni lastikler, daha büyük bir motor veya daha büyük bir tankla yükseltmek için kullanırsınız ve tekrar deneyin. Aracınızı beş alanda geliştirebilirsiniz.

Motor
Daha yüksek bir maksimum hıza ulaşmak için motorunuzu yükseltin. Fren olmadığını biliyor muydunuz? Fren yapamazsan kaybedemezsin, değil mi?

Yakıt tankı
Amacınız olabildiğince uzağa gitmek. Daha fazla yakıtla çok daha kolay. Açıkçası. İyi ki elektrikle çalışan bir Monster Truck değil.

Araç gövdesi
Bu sadece arabanızı hafifletmekle kalmayacak, aynı zamanda yakıt tüketimini de azaltacaktır. Ayrıca daha yükseğe uçabileceksiniz, bu büyük bir otomobil için harika bir yetenek.

Lastikler
Daha fazla kavrama, daha iyi kullanım demektir. Ve yine: daha az yakıt tüketimi. Tahta rampalardan pervasızca atladığınız zaman olabildiğince fazla hız sağlamak için tutuş önemlidir.

Bull Bar
Bu durumda inekleri yoldan çekmenin bir faydası olmaz çünkü Teksas’ta değiliz ve aynı zamanda inek de yok. Ancak tahta engellere ve bombalara karşı yardımcı olur. Ama yine de ilk etapta bunlardan kaçınmak daha iyi.

Kamyonunuz ne kadar iyi olursa, o kadar uzağa gidebilirsiniz. Ve bu sonsuz yarışçı çevrimiçi bir liderlik tablosuna sahip olduğundan, bunun üstüne çıkmak isteyeceksiniz, değil mi? HTML5’teki en iyi 3D yarış oyunlarından birinde ne kadar iyi olduğunuzu öğrenin: Endless Truck!

Özellikleri:
Yan kaydırmalı 2D oynanışla etkileyici 3D grafikler
Kontrolü Kolay Sürüş Oyunu
Çevrimiçi Liderlik Tablosu
Çeşitli ayar seçenekleriyle yükseltilebilir Monster Truck
Sonsuz yarış eğlencesi

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir