Onet Connect Classic

 

Onet Connect Classic – Sevimli Mahjong Alternatifi

Onet, bağlantılı oyun klasiklerinden biridir. Maç 3 oyunlarına benzer şekilde, ana amaç iki özdeş hayvanı veya meyveyi birbirine bağlamaktır. Onet’te aralarına bir çizgi çekersiniz. Ancak uymanız gereken çok önemli iki kural var:

– İki benzer karo arasında herhangi bir engel olamaz.

– İki döşemeyi birbirine bağlayan çizgi yalnızca iki kez yön değiştirebilir. (Elbette daha azı).

Oh, ve bir zaman sınırı var. Her seviyeyi geçmek için beş dakikanız var. Bu, bu hayvan ve meyve bağlantı oyununu sayısız diğer Match 3 veya Connect 4 oyunlarının arasından sıyrılıyor.

Bu oyunlara benzer şekilde, asıl amacınız tüm oyun alanını tüm karolardan temizlemek. Göründüğü kadar sevimli olsa da, oyunu çözmek için oldukça stratejik düşünme ve koordinasyon becerileri olabilir.

Ama korkmayın, çünkü takılıp kalırsanız yardım vardır. Ekranın sağ üst tarafında iki simge bulacaksınız. Büyüteç ve karıştırma düğmesi.

Büyüteç, bir sonraki olası bağlantı seçeneğini belirlemenize yardımcı olur. Ancak bu oyunun gerçek jokeri, karıştırma işlevidir. Bu ne yapar? Tam olarak ne diyorsa onu yapıyor. Yeni bağlantı seçeneklerinin sunulması için sahadaki karoları karıştırır. Dürüst olmak gerekirse gerçek bir hayat kurtarıcı!

Özellikleri:
Klasik Bağlan Hayvan Oyunu
Üç farklı tema: hayvanlar, meyveler ve yiyecek
Yardım ve Karıştırma seçenekleri
Mahjong Connect Tarzı Oyunu
Renkli ve tatlı
Herkes için sonsuz eğlence

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir