Plus Okey Oyna

OKEY PLUS

Okeyat.com sitesi bağımlılık yapan okey oyununu en keyifli haliyle oynama fırsatı sunmaktadır. Okeyat.com sitesine giriş yaptığınızda Lobi ekranında okey oynanan tüm masaları, online olan oyuncuları, genel sohbet ekranını, radyoyu görebilirsiniz.

Okeyat.com sitesi üyelerine özel imkanlar sunmaktadır. Siteye bedava üye olarak okey oyuncusu olma, masa açma, genel ve özel ekranlarda sohbet etme, radyo dinleyip, istekte bulunma, turnuvalara katılma gibi pek çok aktiviteye katılmaya hak kazanırsınız.

Sohbet ekranlarında uygunsuz içerik paylaşımları için filtreler kullanılmaktadır. Böylelikle oyuncuların rahatsız olacağı hiçbir konuşma ekranlarda yer almaz. Sohbet ederken ifadeler kullanılabilir, istenen kişilere çay ısmarlanabilir (sembol olarak). Sohbet etmek istemezseniz sohbet özelliğini kapatabilirsiniz.

Farklı Üyelik Tipleri

Okeyat.com sitesinde normal ücretsiz üyeliğin haricinde ücret ödeyerek Gold üyelik sahibi de olabilirsiniz. Okey plus kategorisinde yer alan bu üyelikle oyunlarda kazanılan her puanın 2 katı oyuncunun hanesine yazılmaktadır. Ekstra puanlar turnuvalarda oyuncuların oldukça işine yaramakta ve ön sıralarda yer almayı garantilemektedir.

Gold üyelikle oyunun ayarlarında istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Yazı font ve renkleri istediğiniz gibi ayarlanabilir. Gold üyelik ayrıcalıklarına gün geçtikçe yeni özellikler eklenmektedir.

Okeyat.com sitesinde her üyenin bir profili vardır. Oyuncuların profillerine tıklayarak onun hakkındaki tüm bilgileri görebilirsiniz. Bu bölümde kişinin rumuzu, fotoğrafı, bulunduğu ülke ve şehir, puanı, ne kadar süredir oynadığı, kaç oyuna katıldığı, kaç oyunu kazandığı ve kaybettiği, kaç oyunu yarım bıraktığı ve oyunlardaki toplam kazanma yüzdesi gibi bilgiler yer almaktadır.

Keyifli Zamanlar İçin

Facebook hesabınız ile oyuna bağlanma imkanı da bulunmaktadır. Bu sayede Facebook’ta ki arkadaşlarınızın oyunda online olanlarını görme ve oyun oynama fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatla Facebook arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz, ortak müzikler dinleyebileceğiniz ve oyun oynayabileceğiniz bir ortama kavuşmuş da olursunuz.

Okeyat.com sitesinin sosyal medya hesapları sitemiz hakkında güncel bilgileri vermektedir. Facebook, Instagram ve Twitter’dan okeyat.com hesabını takip ederek en yeni bilgileri edinebilir, oyunculardan oluşan takip listemizden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Okey oyununun, sohbetin ve müzik dinlemenin en eğlenceli ortamı sitemizde üyelerimize online ve ücretsiz olarak sunularak keyifli bir zaman geçirmeleri hedeflenmiştir.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir